NÁŠ ČAJOVÝ TIP NA DNES: ODPORÚČAME VEĽMI CHUTNÝ A SVIEŽI BYLINKOVÝ ČAJ OSTRUŽINA MALINOVÁ. PRIAZNIVO PÔSOBÍ NA ZAŽÍVANIE A MÁ PROTIZÁPALOVÉ ÚČINKY. VYSKÚŠAJTE HO S MEDOM, LAHODNÝ JE VŠAK I BEZ DOCHUTENIA.

Poradíme vám? +421 910 565 291
Hladať
Voňavý a chutný čaj

Medená lyžička Pierko 8

Ručne tepaná lyžička vyrobená z čistej medi, spájaná ušľachtilou striebornou spájkou.

Meď časom podlieha oxidácii, v dôsledku čoho môže lyžička stmavnúť. Odporúčame čistiť ju kyslým roztokom, napríklad citrón alebo ocot riedený s vodou. Lyžičku nie je vhodné umývať v umývačke riadu.

Zobraziť viac
Dostupnosť
Skladom 1ks
Výrobca
Galéria Tatranský šperk
Cena
16,00 €
Novinka

Meď je známa pre svoje priaznivé účinký na ľudský organizmus, okrem iného napríklad stimuluje mozgovú činnosť, produkuje melanín (pigmentácia očí, vlasov, kože), pomáha vstrebávaniu železa do tela, likviduje škodlivé baktérie vo vode, zmierňuje bolesti svalov a kĺbov, pomáha pri artritíde a ostatných zápalových bolestiach, pomáha k rýchlejšiemu hojeniu rán, prináša úľavu od bolesti, je antioxidantom a spomaľuje proces starnutia organizmu a predstavuje ochranu pred sebazničením buniek, podporuje tvorbu nových buniek, má antimikrobiálne vlastnosti, lieči zápaly žalúdka, vredy, prečisťuje, detoxikuje žalúdok a celý tráviaci trakt.

o autorke: Miriam Veselá sa narodila a vyrastala v banskej obci Hodruša. V Kremnici vyštudovala Šperkárstvo a zlatníctvo na Škole úžitkového výtvarníctva. Od roku 2011 žije vo Vysokých Tatrách. V roku 2016 založila Galériu Tatranský šperk v Starom Smokovci, v ktorej ponúka autorskú tvorbu inšpirovanú najmä Tatrami. Pracuje s rôznymi materiálmi, v jej tvorbe nájdete výrobky zo zlata, striebra, mosadze i medi, rada vyrába i originálne brošne so šperkárskym smaltom.

Materiál: meď
Hmotnosť: 13 g
Veľkosť: 12,5 cm
Umývačka riadu: nevhodné