NÁŠ ČAJOVÝ TIP: BADA 2017 GUSHU PING CHA (DIVOKÝ JELENČEK). ZELENÝ PU-ERH Z LISTOV DIVOKO RASTÚCICH ČAJOVNÍKOV. SILNÝ A OSVIEŽUJÚCI ČAJ S CHUŤOU PRÍJEMNÝCH RYŽOVÝCH TÓNOV, KTORÝ VYDRŽÍ MNOHO NÁLEVOV A MÔŽETE SI HO VYCHUTNÁVAŤ POČAS CELÉHO DŇA.

Poradíme vám? +421 910 565 291
Hladať
Voňavý a chutný čaj

Mini Pu-erh Ping Cha 7ks/ 56g

Čaj s výrazne tmavým nálevom, ktorý má sladkastú vôňu a komplexnú vyváženú a hladkú chuť. Obľúbený puerhový priateľ na kratšie výlety i dlhšie cesty. Jednotlivo balené koláčiky majú ideálnu gramáž (8g), takže ich pred prípravou už netreba porcovať. Celé balenie, ktoré obsahuje sedem týchto koláčikov, je štýlovým darčekom aj pre náročnejších čajomilov.

Čaj pochádza z oblasti Wu Liang Shan a je z produkcie Orijin Tea.

Zobraziť viac
Dostupnosť
Skladom
Cena
8,50 €

Výber hmotnosti

Príprava: 6 - 8 g puerhu vložíme do vyhriatej 200ml konvičky. Najprv čajový list "opláchneme" menším množstvom horúcej vody, ktorú vylejeme. Následne pripravujeme nálevy - horúcou vodou (100 °C) zalejeme čaj a necháme lúhovať cca 30-45 sekúnd, potom čajový nálev zlejeme do džbánika a popíjame. Tento postup zalievania čaju opakujeme 4-6 krát,od štvrtého nálevu môžeme dobu lúhovania predĺžiť na 60 sekúnd.

Pôvod / provincia: Čína/ Yunnan
Miesto/ záhrada: Wu Liang Shan
Zber/ rok výroby: apríl 2018