ODPORÚČAME FORMOSA RUAN ZHI HONG CHA, VYNIKAJÚCI ČERVENÝ ČAJ Z POHORIA ALI SHAN V NANTOU. NESIE V SEBE HLBOKÉ TÓNY ZRELÉHO OVOCIA, I PRÍJEMNÚ ZVIERAVOSŤ A TRPKOSŤ V DOCHUTI. VYDRŽÍ VEĽKÉ MNOŽSTVO NÁLEVOV.  

Mosadzné lyžičky sada

Sada dvoch lyžičiek vyrobených z mosadze a z medi, ktoré sú zdobené tepaním s motívom stebiel trávy. Rúčka je zakončená zdobnou striebornou guľôčkou.

Zobraziť viac
Dostupnosť
Skladom
Výrobca
Galéria Tatranský šperk
Cena
73,50 €

Mosadz má, podobne ako meď, antimikrobiálne vlastnosti, účinne likviduje všetky baktérie a vírusy.
Meď je známa pre svoje priaznivé účinký na ľudský organizmus, okrem iného napríklad stimuluje mozgovú činnosť, produkuje melanín (pigmentácia očí, vlasov, kože), pomáha vstrebávaniu železa do tela, likviduje škodlivé baktérie vo vode, zmierňuje bolesti svalov a kĺbov, pomáha pri artritíde a ostatných zápalových bolestiach, pomáha k rýchlejšiemu hojeniu rán, prináša úľavu od bolesti, je antioxidantom a spomaľuje proces starnutia organizmu a predstavuje ochranu pred sebazničením buniek, podporuje tvorbu nových buniek, má antimikrobiálne vlastnosti, lieči zápaly žalúdka, vredy, prečisťuje, detoxikuje žalúdok a celý tráviaci trakt.

O autorke: Miriam Veselá sa narodila a vyrastala v banskej obci Hodruša. V Kremnici vyštudovala Šperkárstvo a zlatníctvo na Škole úžitkového výtvarníctva. Od roku 2011 žije vo Vysokých Tatrách. V roku 2016 založila Galériu Tatranský šperk v Starom Smokovci, v ktorej ponúka autorskú tvorbu inšpirovanú najmä Tatrami. Pracuje s rôznymi materiálmi, v jej tvorbe nájdete výrobky zo zlata, striebra, mosadze i medi, rada vyrába i originálne brošne so šperkárskym smaltom.

Materiál: mosadz, meď, striebro
Hmotnosť jednej lyžičky: 28 g
Veľkosť jednej lyžičky: 15,5 cm
Počet lyžičiek: 2 ks
Umývačka riadu: nevhodné