POŠTOVNÉ ZDARMA PRI OBJEDNÁVKE NAD 40€. KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE DARČEK.

Hladať
Voňavý a chutný čaj

O nás

V centre Starého Smokovca sa nachádza Kaviareň a čajovňa U Vlka, ktorá vznikla 1. decembra 2014. Od začiatku bolo jej cieľom ponúkať špičkové a kvalitné sypané čaje, ako i dobrú kávu, nealkoholické nápoje, dezerty a menšie občerstvenie. U Vlka sa tiež pravidelne organizujú kultúrne podujatia ako filmové premietania, literárne, hudobné či divadelné večery, čajové večery spojené s ochutnávkou, besedy, rozhovory a stretnutia so zaujímavými osobnosťami tatranského života. Niekoľkokrát do roka sa na námestí pred Vlkom konajú i sezónne trhy tatranských remeselníkov, umelcov a výrobcov. www.kaviarenacajovnauvlka.sk  

Dopyt po kvalitných čajoch, ktoré by si hostia u nás mohli zakúpiť aj domov, postupne rástol. Presne dva roky od otvorenia Kaviarne a čajovne U Vlka – 1. decembra 2016 – sme otvorili Zlatý drak šťastia – 1. čajový obchod v Tatrách. V obchode je široká ponuka sypaných čínskych čajov špičkovej kvality, z ktorých sa najväčšmi orientujeme na tmavý čaj pu-erh, nájdete tu však i zelené, biele, červené čínske čaje, čínske i taiwanské oolongy, v ponuke sú aj japonské čaje, čínske byliny, ako i slovenské a iné tradičné byliny a bylinné a čajové zmesi. Súčaťou obchodu je aj široká ponuka čajového príslušenstva, ako čínskej keramiky a porcelánu, taktiež čajová keramika vyrobená a maľovaná v tatranskej keramickej dielni ORBIS v Dolnom Smokovci. 

V auguste 2019 vznikol internetový čajový obchod www.puerh-tea.sk, na ktorého stránkach sa práve nachádzate. Našou ambíciou je ponúkať voňavý a chutný čaj, čajovú keramiku, príslušenstvo a podobne.Veríme, že vás naša ponuka zaujme. Pokiaľ u nás nenájdete, čo ste hľadali, napíšte nám na info@puerh-tea.sk.