ODPORÚČAME EXKLUZÍVNY ČAJ MOLI TAI MU LONG ZHU / JAZMÍNOVÉ DRAČIE PERLY. OČARIA VÁS RUČNE SPRACOVANÉ LÍSTKY ZELENÉHO ČAJU DO MALÝCH GULIČIEK, KTORÉ SA POSTUPNE ROZVINÚ A V NÁLEVE PONÚKNU VYVÁŽENÚ LAHODNÚ CHUŤ A NEZABUDNUTEĽNÚ VÔŇU, PRETRVÁVAJÚCU DLHO PO DOPITÍ ČAJU.

Obraz Stredohrot - olejomaľba na plátne

Olejomaľba na plátne. Pohľad z Východnej Vysokej do Veľkej Studenej doliny. Po ľavej strane Prostredný hrebeň.

Zobraziť viac
Dostupnosť
Skladom 1ks
Výrobca
Martin Tamásfi
Cena
1 760,00 €

O autorovi: Martin Tamásfi vyrastal v Kremnici, kde vyštudoval Umelecké kováčstvo a zámočníctvo na Škole úžitkového výtvarníctva. V roku 2004 absolvoval odbor výtvarná výchova na Pedagogickej fakulte Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre. Počas štúdií pracoval na Téryho chate v Malej studenej doline. Vo Vysokých Tatrách trvalo žije a tvorí od roku 2011.
Vo svojej výtvarnej, poetickej aj hudobnej tvorbe sa sa rád necháva inšpirovať tatranskou krajinou, výstavu jeho obrazov Tatranská krajina je možné vidieť v Kaviarni a čajovni U Vlka v Starom Smokovci. Pre čajový obchod Zlatý drak šťastia zase nakreslil viacero obrázkov koní, neskôr sa zameral na zobrazenia koníkov na čajovej ceste. Rád maľuje olejom, ale využíva i kombinácie akvarelu, akrylu a ceruze.
Martinovým najobľúbenejším čajom je pu-erh, ale rád si vychutná aj čerstvé jarné zelené čaje.

Technika maľby: olej na plátne
Šírka s rámom: 157 cm
Výška s rámom: 95 cm
Šírka rámu: 2,5 cm