NÁŠ ČAJOVÝ TIP: BADA 2017 GUSHU PING CHA (DIVOKÝ JELENČEK). ZELENÝ PU-ERH Z LISTOV DIVOKO RASTÚCICH ČAJOVNÍKOV. SILNÝ A OSVIEŽUJÚCI ČAJ S CHUŤOU PRÍJEMNÝCH RYŽOVÝCH TÓNOV, KTORÝ VYDRŽÍ MNOHO NÁLEVOV A MÔŽETE SI HO VYCHUTNÁVAŤ POČAS CELÉHO DŇA.

Poradíme vám? +421 910 565 291
Hladať
Voňavý a chutný čaj

Pu Erh Superior

Tento sypaný puerh vyššej triedy môžeme odporučiť všetkým, ktorí sa chcú zoznámiť s puerhom a jeho prípravou. Vôňa je presne taká, akú má správny puerh mať – nesie čerstvosť a sladkosť yunnanských ovocných stromov. Má vyváženú chuť, tmavý silný nálev a neodradí žiadnymi ostrejšími tónmi, skôr v nej cítiť lahodnosť orieškov a sladkokyslosť sušeného ovocia. Aftertaste je dlhý, jemný a príjemný.

Zobraziť viac
Dostupnosť
Skladom
Cena
4,50 €

Výber hmotnosti

Príprava: 6 - 8 g puerhu vložíme do vyhriatej 200ml konvičky. Najprv čajový list "opláchneme" menším množstvom horúcej vody, ktorú vylejeme. Následne pripravujeme nálevy - horúcou vodou (100 °C) zalejeme čaj a necháme lúhovať cca 30-45 sekúnd, potom čajový nálev zlejeme do džbánika a popíjame. Tento postup zalievania čaju opakujeme 4-6 krát,od štvrtého nálevu môžeme dobu lúhovania predĺžiť na 60 sekúnd.

Pôvod / provincia: Čína/ Yunnan
Miesto/ záhrada: Wu Liang Shan
Zber/ rok výroby: jar 2012