Ochutnajte tohtoročné čerstvé zelené čínske čaje, ktoré k nám práve dorazili. Sladká rosa (Meng Ding Gan Lu), Kamenná kvetina (Meng Ding Shi Hua) a Dračia studňa Veľkého Budhu (Lung Ching Da Fo). Závan jari z čínskych plantáží. 

Bu Lang Da Shu 2010 mini Bing Cha 56g

Plný a hutný, príjemne sladkastý tmavý pu-erh špecifickej chuti, ktorý je spracovaný zo zlatých tipsov Jin Zhen – vrcholových lístkov. Použité sú výhradne listy najvyššej tipsovej kvality – Gong Ting.
Prémiový tmavý pu-erh (shupu) od mladej čínskej firmy, ktorá si dáva záležať nielen na modernom a vkusnom balení, ale tiež na vysokej kvalite a starostlivom výbere použitého čajového materiálu maocha.

Čaj je lisovaný do malých, jednotlivo balených koláčikov po 7g (box 8ks / 56g). Da Shu znamená doslova „veľký strom“. Čajovníky, ktorým bolo umožnené vyrásť do podoby urastených stromov, čo v kontexte čaju pu-erhu znamená cenný zdroj vysoko kvalitnej maoche.

Zobraziť viac
Dostupnosť
Skladom
Výrobca
Cena
39,50 €

Výber hmotnosti

Príprava: 8 - 10g puerhu vložíme do vyhriatej 200ml konvičky. Najprv čajový list "opláchneme" menším množstvom horúcej vody, ktorú vylejeme. Následne pripravujeme nálevy - horúcou vodou (100 °C) zalejeme čaj a necháme lúhovať cca 30-45 sekúnd, potom čajový nálev zlejeme do džbánika a popíjame. Tento postup zalievania čaju opakujeme 4-6 krát, od štvrtého nálevu môžeme dobu lúhovania predĺžiť na 60 sekúnd.