V PONUKE UŽ MÁME ĎALŠIE ČERSTVÉ ZELENÉ ČÍNSKE ČAJE - LUNG CHING DA FO, MENG DING GAN LU A MENG DING SHI HUA. VOŇAVÝ ZÁVAN JARI VO VÔNI I CHUTI. :)

Obraz Čajová cesta IV. – ceruza, akvarel a akryl

Originálny obrázok koníka na čajovej ceste, nesúceho na chrbte náklad s čajom. Starobylá čajová cesta viedla cez pohoria na území dnešnej juhozápadnej Číny, z Yunnanu a Sečuánu až do Tibetu a slúžila nielen na obchodovanie, ale mala i kultúrny a náboženský význam.
Autor obrázku je Martin Tamásfi, maliar žijúci a tvoriaci vo Vysokých Tatrách.

Technika - kombinácia ceruze, akvarelu a akrylu.

Zobraziť viac
Dostupnosť
Skladom 1ks
Výrobca
Martin Tamásfi
Cena
44,00 €

O autorovi: Martin Tamásfi vyrastal v Kremnici, kde vyštudoval Umelecké kováčstvo a zámočníctvo na Škole úžitkového výtvarníctva. V roku 2004 absolvoval odbor výtvarná tvorba a výchova na Pedagogickej fakulte Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre. Počas štúdií pracoval na Téryho chate v Malej Studenej doline. Vo Vysokých Tatrách trvalo žije a tvorí od roku 2011.
Vo svojej výtvarnej, poetickej aj hudobnej tvorbe sa sa rád necháva inšpirovať tatranskou krajinou, výstavu jeho obrazov Tatranská krajina je možné vidieť v Kaviarni a čajovni U Vlka v Starom Smokovci. Pre čajový obchod Zlatý drak šťastia zase nakreslil viacero obrázkov koní, neskôr sa zameral na zobrazenia koníkov na čajovej ceste. Rád maľuje olejom, ale využíva i kombinácie akvarelu, akrylu a ceruze.
Martinovým najobľúbenejším čajom je pu-erh, ale rád si vychutná aj čerstvé jarné zelené čaje.

Rozmery s rámom: 23 cm x 18 cm (šírka x výška)
Šírka rámu: 4,6 cm